Translate

nedeľa 6. septembra 2015

Polemizovanie :Ja, -0.  Skúsil som teraz.
Polemizovanie :
Všeličo som popísal, všeličo riešil a isto aj zhrešil, dokonca niečo možno urazil, veľa chýb som sa dopustil, veľa riskoval, ale neviem, či niečo stratil, či získal. Za iste veci som aj pykal, komplikovanou cestou išiel, mám takú myseľ, som taký typ, troška paranoja, no ale nevadí, nik nie je bez chýb, paranoja je býk, všeličo možne a isto aj nemožné, mi príde do cesty, všelijaké informace, všelijaké zážitky. Rozsypané Žiletky, ale nie mojou rukou, veľa sa sková do slov, veľa zle pochopí, či vyjadrí v nevhodný skutok sa prejaví, na zlú skúsenosť pretaví. Sme celkom žeravý, voda to napraví, aspoň nás ovlaží, schladí, rozum nastaví, preprogramuje, prekalibruje.


My sme ten výsledok, všetkých možných princípov, chemických reakcii, rôznych podobných zákonov, ktoré tu platia. Čo je priveľa, energia sa tu prejavuje, čo bude asi vzácne, nemôže to byť preto ľahké, veľká veda, všetko môže byť viera, ale v koho, Ja myslím, že v seba, je nám umožnené toto naše telesno a duševno spravovať, túto našu bytosť riadiť. Osobný manažment na veľkej úrovni, riadenie sa v komplikovanom sociálnom prostredí v komplikovanom organizme, spoločenstvo, realita. Vzájomná reakcia, všetkého hmotného i nehmotného, všetkého pozitívneho a negatívneho, všetkého existujúceho. Tuná všetko žije, vníma, každý si tu píše svoj príbeh, každý deň Žijeme v takom prostredí sa pohybujeme, taký Život Žijeme je to celé riadené, ozaj veľa tých existujúcich bytostí, filozofii, učení o našom určení, tej momentálnej záhady, šialenej reality, existenčnej podstaty, nutnosti.


Je dobré sa uvoľniť, nechať energiu plynúť, farbiť ju svojimi skutkami, myšlienkami, živiť spomienkami, prekonávať komplexy, neupadať do existenčnej depresie , držať sa, snažiť sa, mať sa rád. Vyslovíme toľko, koľko chceme, chvíľku sa zvyká na to nové, všelikto nás chce podviesť, kujú sa tu isto všelijaké plány. Všetko má dve strany, či tryská do všetkých existenčných strán, všetkého, čo sa dá, obsahuje, uvedomuje si reálne nekonečno, keď nie reálne, tak v princípe. Tvarujeme energiu, každý sám, všetci spolu, s kým ešte je drsné, veľa bytostí je v tom procese ja to považujem za dobré, zároveň ako potrebné, nech má realita silu a hodnotu. Prajem veľa síl do boja, nech po nás nejde žiadna potvora, nech radšej podporí, vedie správnym smerom, možný je prielom. Ale to už je iná liga, ťažká každá chvíľa, neustále sa zvyšujúca náročnosť, dopady neustále rozsiahlejšie.


Zodpovednosť je v raste, neustále pracuje, všetko je v pohybe, my vnímame, činíme.  Máme podozrivo dobrú fantáziu.

Žiť je aj nutnosť, asi tá najkrajšia, či najsilnejšia na Svete, pre nás. Je aj viac.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára